| BogdyBv a întrebat:

..am un PC cu o placa video nVIDIA GeForce 8400GS si cand il pornesc. porneste normal si dupa cateva secunde ingheata si mi se modifica culorile si cand scriu DXDIAG nu mai imi recunoaste placa video...l-am curatat de praf si l-am repornit si cand pun mana pe placa video e un pic fierbinte....pareare mea e ca se incalzeste vreo piesa.voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Incearca sa iti bagi ultimul driver de pe site-ul de la Nvidia. Poate asta e problema e cam antic driveru'.

| Anonim0100 a răspuns:

O fi devina cooleru care o raceste mi-e asa mi-s-a ars o placa merge si dupa 10 min sa incins asa tare ca am jucat pe ea fifa 10 si puff moarta vezi cooleru daca merge si instaleaza ultimu driver pentru ea! TE SALUT