| tigrul2 a întrebat:

Salut am un pc luat pe piese si nu mi am luat dvd writer pentru cd uri. Am un cd de la placa de baza msi bazooka întrebarea e daca pot bag driverele de pe un stick dacă le bag de pe un laptop pe stick

Răspuns Câştigător
| bystefu a răspuns:

Daca ai windows 10 nu mai ai nevoie de acel cd. Oricum au inceput sa iasa dupa piata, iti recomand daca totusi iti iei o unitate optica, ia-ti una portabilawinking

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Iei driverele de pe CD pe un alt computer si le copiezi pe stick. Apoi aduci stick-ul acasa si le instalezi pe PC. Daca ai internet poti sa inastalezi driverele direct de pe net: https://www.youtube.com/watch?v=StpZic1oCww