| ZebraGalbena a întrebat:

Acum ceva vreme am facut upgrade la Windows 10 de pe 7. totul ok.(cu driverele) acum vreau sa trec un Windows 7 pe 10 dar nu prin upgrade. cu un stick. intrebarea e: vor merge iar driverele de 7 pe 10? Placa de baza nu are drivere de 10 dar cand am facut upgrade la 10 au mers cele de 7.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca faci instalare de pe stick se presupune ca faci o instalare noua si ti se formateaza partitia unde ai windowsul instalat si o sa fie nevoie sa instalezi si driverele de windows 7.

| ZebraGalbena explică (pentru Intruder19):

Daca dai reply iar primul ai funda, mi-e greu sa aleg big grin

| Iulian03 a răspuns:

Salut,ar trebui sa iti mearga.Mie mi-a mers