| TheMechanix a întrebat:

Am un Samsung C3050 si de curand mi-am luat un card de 4gb si m-am gandit sa pun niste melodii pe el. Toate bune si frumoase dar cand intru, in media player-ul telefonului multe melodii nu le vede iar cand ma duc la fisierele mele in loc de acele melodii scrie nepermis si nu le pot deschide. Am nevoie de ajutor urgent, va rog!

1 răspuns:
| mishaa25 a răspuns:

Cunosc si eu problema are mama un model asemanator si este un "bug" de la telefon daca ii putem spune asa. singura solutie pe care am gasit-o eu ca sa iti vada toata melodiile este sa le transferi de pe alt telefon prin bluetooth chiar daca iti ia ceva timp asta este...dar macar stii sigur ca merge. (asta in caz ca ai un alt telefon care le vede si are bluetooth) sper ca te-am ajutat.