| Badeatraian a întrebat:

Buna, am un Samsung a50, am pus telefonul la incarcat, cand s-a facut 100% l-am scos am vrut sa-l deschid dar s-a blocat. Am inchis ecranul iar apoi nu puteam sa-l mai deschid, am pus pe cineva sa ma sune, imi apare pot sa vorbesc daca vreau sa-l repornesc nu merge, primesc notificari. Ce se intampla?

1 răspuns:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut. Ai putea să ai puţină răbadare să se deblocheze fiindcă altfel nu ai putea să-l stingi, ai mai putea ţine apăsat câteva secunde pe butonul pornire/oprire sau ai putea merge la magazinul din care a fost achiziţionat sau la un service autorizat.
Sper să te fi ajutat răspunsul meu.