| T4zu a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3, si am o problema cu el.
Pentru inceput, pot intra pe toate aplicatiile care necesita internet, prin Wi-Fi, fara nici o problema, iar cand opresc Wi-Fi-ul, si ma conectez la datele mobile, nu se poate conecta.
Un exemplu este GPS (Waze) sau Facebook, cand sunt pe Wi-Fi, functioneaza fara nici o problema, cand trec pe internetul de pe cartela, nu mai functioneaza nici unul. GPS-ul zice in continu ca se cauta reteaua de internet, dar localizarea este pornita si imi detecteaza pozitia pe harta, insa nu pot cauta nici un traseu.
Tot ce functioneaza de pe cartela e internetul din browser.
Ajutati-ma va rog, am nevoie de el repede.

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Setarile de net le-ai facut?

| T4zu explică (pentru LTAA):

Daca mi-ai zice si cum... ti-as putea spune

| LTAA a răspuns (pentru T4zu):

In ce retea esti? Cauta pe google 'setari internet retea n' si gasesti