| Sllobozpebatplm a întrebat:

Salut, am un Samsung Galaxy S4 și am geamul fisurat. Mă costă cam 250 reparația la un service și m-ar interesa să știu dacă îl duc acolo și ei îmi scot geamul cu tot cu display și îl strică mai rău, ei nu răspund pentru astfel de probleme?

Răspuns Câştigător
| Teo026 a răspuns:

Nu prea are ce sa se strice. In cel mai rau caz o sa ramana bule de aer daca adezivul nu e intins bine. Daca te duci la un service bun, nu o sa fie probleme. Oricum, 250 de ron e cam mult. La mine, in Iasi, pentru schimbarea sticlei la un S4 mi-a cerut 150 de lei.