| nelutu1 a întrebat:

Salut am un samsung s5230 si am uitat codul de securitate la telefon si acum nu mai pot folosi telefonul deloc. Ce ziceti se poate face o resoftare prin cablul de date al telefonului sau nu rezolva nimic asta si trebuie facut altceva. Io vreau sa incerc sa vad daca il pot face eu ca la service daca il duc mi-a spus baiatu de acolo ca sa il las la el si sa ma intorc maine si ma gandesc sa nu imi ia ceva componente din el. Deci ce spuneti merge resoftat prin cablu de date si daca merge va rog sa imi spuneti cum sa fac si cu ce program sa incerc. Va salut. Dau funda celui mai bun respuns.

2 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

NU merge resoftat prin cablu dar ar trebui sa îl lași în service pentru ca nu o sa ți se ia nimic din el, crede-ma și eu am avut telefonul în service și nu mi s-a întâmplat nimic.

| Grigorean_Teo_1997 a răspuns:

Du-te la un service o sa ti-l decodeze cu vreo 15 lei.