| OneTap a întrebat:

Salut,am un sistem de operare windows 10! Acest sistem de operare l-am instalat din prima cand am cumparat PC-ul. Avea pe el instalat un sistem de operare de tip UBUNTU. ACum ca am windows 10 pot trece la windows 8.1?

8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poti trece "fara probleme". Totusi, trebuie ca pc-ul tau sa suporte (si cel mai sigur suporta). Ce placa de baza ai?

| OneTap explică (pentru CM7YRE):

Https://altex.ro/......YRLIVEV51/

LINK-UL de mai va va duce spre pc ul meu

| OneTap explică (pentru CM7YRE):

Vreau sa imi spui daca placa mea de baza suporta

| CM7YRE a răspuns (pentru OneTap):

Acolo nu specifica producatorul, ci doar chipsetul. Oricum, bazat pe criterii, as putea sa "deduc" ca cel mai probabil ai un ASUS H110M-PLUS. https://www.asus.com/us/Motherboards/H110M-PLUS/HelpDesk_Download/ si din cate vezi, suporta. Ai drivere pentru integrat, chipset, tot ce-i nevoie.

| OneTap explică (pentru CM7YRE):

Un discord aI?

| CM7YRE a răspuns (pentru OneTap):

Am.

| sierra1 a răspuns:

Doar prin reinstalare (nu merge prin down-grade)