| aLexG1 a întrebat:

Salut am un Smart TV Philips si de la un timp am o, mica problema si anume cand vreau sa intru pe Youtube imi apare acolo sigla Youtube si ramane asa nu se mai incarca.Ce credeti ca are? sad dau funda :* :*

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Opreste televizorul din curent (din priza! ), iar dupa un minut porneste-l din nou.

| aLexG1 explică (pentru Bula):

Ok o sa incerc sa vad ce face

| aLexG1 explică (pentru Bula):

L-am tras din priza l-am tinut cateva minute si tot nu merge... sad

| GdX a răspuns:

Conecteaza televizorul la internet.

| aLexG1 explică (pentru GdX):

E conectat prin cablu.

| GdX a răspuns:

Updateaza aplicatia si tot tv-ul. Intra in setari si da-i actualizare soft sau ce ai tu pe acolo.