| Gabi001 a întrebat:

Salut.am un Sony kdl-32s4000 si pe analog imi sare peste programe cand dau inainte sau inapoi.Cand dau pe2, 3 merge dar daca dau pe inainte sare peste ele.Ce as putea sa fac? Si mai am o intrebare de ce canalele hd nu imi merg adica unele se aude doar sunetul si scrie sus in dreapta fara imagine dc? Cum remediez.Va implor ajutor

1 răspuns:
| RadioEREVAN a răspuns:

Problema cu saritul poate fi din telecomanda. Poti incerca sa ii scoti bateriile si sa o scuturi de cateva ori. Sunet fara imagine, inseamna ca sunt codate canalele respective