| Robu_Cosmin_1992 a întrebat:

Am un stick de 8 gb si vreau sa stiu daca pot copia pe el un joc pentru xbox 360. Trebuie sa copii pe stick doar fisierul.dvd? Sau si.dvd si.iso?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Prima grija e sa ai consola modata rgh! Ai asa ceva?

| Robu_Cosmin_1992 explică (pentru sltlp):

Habar n-am. laughing Cum pot afla?

| sltlp a răspuns (pentru Robu_Cosmin_1992):

Pai asta e grija ta. Ai platit cumva vreo modare?(cam 200-250 lei costa), Desi nu cred daca ai pus o asemenea intrebare, asa ca e clar ca nu ai nimic modat.

| Robu_Cosmin_1992 explică (pentru sltlp):

Salut. Am modat xboxul, dar pentru a functiona si jocurile piratate. Nu am fost eu cu el sa il modez dar s-a intamplat acum ceva ani buni. si nu am idee de pretul modarii. Dar sigur nu am platit 200-250 de lei la modare.

| sltlp a răspuns (pentru Robu_Cosmin_1992):

Pai. pm