| Preotul500 a întrebat:

Am un telefon HTC Desire 320. Am cred ca 4-5 luni de cand il am. Din ziua in care l-am cumparat am achizitonat si un card de 8 gb. Problema este ca, am vazut la alte telefoane ca poti muta jocurile pe card, eu pe acest telefon am incercat sa bag mai multe aplicatii de carea am nevoie. Am instalat si Link2sd pentru copiere pe card dar cand intru sa vad ce am instalat pe card nu imi arata nimic. Cum pot face sa copiez datele la aplicatii / jocuri pe card? Funda.

Răspuns Câştigător
| PatricheToT a răspuns:

În cazul în care nu ai nici la setări, atunci când te duci la aplicații și le selectezi pentru vizualizarea informațiilor, mutare pe card sd atunci telefonul nu le poate muta, am avut și eu un HTC dar era wildfire și puteam muta orice însă telefonul meu actual nu îmi permite să gestionez stocarea aplicațiilor.Probabil depinde de fiecare mobil în parte.