| CristiRo279 a întrebat:

Salut, am un telefon Microsoft Lumia 950, cu update-urile de sooft la zi si de fiecare data cand vreau sa-l pun la incarcat nu merge, adica nu se incarca, tb sa il repornesc pentru a se incarca. Pur si simplu nu se incarca, procentajul bateriei nu creste ci din contra scade... ce problema sa aiba?

1 răspuns:
| Rommeo a răspuns:

Cu parere de rau i-ti spun ca am fost si eu fan windows mobile, dar scapa de el cat mai poti. Nu ai auzit deloc cum sta Microsoft la divizia telefoane? Stiu ca o sa-mi sara fanatici in cap, dar asta e adevarul.