| AmXjKr a întrebat:

Am un telefon Nokia 302 si nu stiu daca se poate sa pun aplicatii gen Tom Talking sau din astea smechere... Si merge sa am multa muzica pe el (60-70 melodii) si poze?

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| CatJ a răspuns:

Aplicatii nu prea cred ca merge sa ai.Cel putin nu din acestea smechere cum le zici tu.Muzica si poze merge sa ai, atata timp cat ai card de memorie, adica merge si fara, doar ca mai greuwinkingSper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

In primul rand acele aplicatii sunt pentru telefoanele TouchScreen.
In al doile rand acele aplicatii sunt facut pentru android.
big grin

| adelina2004 a răspuns:

Nu poti pune Talking Tom pentru ca trebuie sa ai touch-screen android sau Iphone.