| casveansebi a întrebat:

Salut, am un telefon samsung c3300k si vreau sa imi iau net gratis deala de la *100#... am facut tot dar dupa imi trimite un mesaj de configurare i-am dat instalare etc... dar nu mergea netul. dau funda pentru cine ma poate ajuta :*

3 răspunsuri:
| Eugen070600 a răspuns:

Ce instalare? Ca mie mi-a mers fara sa instalez. Ori nu e compatibil telefonul ori ai gresit tu un pas.

| steauabucuresti003 a răspuns:

Ai instalate setarile pentru net? daca nu asta e problemabig grin

| casveansebi explică (pentru steauabucuresti003):

Nu stiu instala setarile pentru net... daca stii sa ma ajuti sebi_lyonboy sau comm aici