| Bl4ckShadowS a întrebat:

Salut am un TV Samsung cu 3d dar cand vizionez filme nu arata chiar 3d e mai aiurea..in schimb dac ma uit pe YT la un vid merge supet ok 3d-u.dar cand pun filme nu stiu dc nu merge... oare nu stici ce are? sau ce trebuie sa fac?
ps : TV : folosesc un stick ca sa ma uit la filme : http://www.emag.ro/......ER2HNBBBM/
Cum rezolv problema? Multumesc!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Filmele sunt 3d macar? Stii ca trebuie sa fie filme 3d half!

| sori88 a răspuns:

Ia-ti filme sbs, half sbs; apasa pe telecomanda pe butonul 3d...

| SilverF8ith a răspuns:

Aici ramane diferenta ai si ochelarii de la ei? Daca da poate este problema la video daca nu Ochealari sunt de vina!