| valentin4067 a întrebat:

Am vazut ca se pot conecta doua calculatoare diferite si sa se comporte ca unul singur,cu un singur mouse,o singura tastatura,etc doar ca nu stiu cum se face acest lucru si de ce am nevoie. Daca cineva stie si ma ajuta spunandu-mi cum sa fac asta si de ce am nevoie pentru a realiza acest lucru,

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti accesa de pe un calculator un altul, daca sunt legate in retea sau prin internet, sa faci reglaje, configurari etc pe celalalt calculator.
Pentru acesta ai nevoie de un program de comunicare special, cum este Team Viewer.

| K0sti a răspuns:

Ai vazut gresit!

| valentin4067 explică (pentru K0sti):

Parerea ta. uita-te la Alexandru Balan.el are o astfel de configurare

| valentin4067 explică:

Este youtuber si este din Romania