| SilentRp a întrebat:

Am vazut la un prieten care are Samsung galaxy S2 ca are poze la contacte (poza de profil de pe fb). Cum as putea face si eu asta la un S2 plus fara sa imi incarc telefonul cu 1000 de poze pentru fiecare contact? Va rog sa raspundeti doar daca stiti, nu vreau sa aberati.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu vrei cam multe...
Eu sugerez sa pui toate contactele pe google contacts, agenda interna dupa sa o stergi. Apoi sincronizezi contactele cu google contacts, si tot in google contacts adaugi poze la cine vrei.

| SilentRp explică:

Inca ceva. Nu vreau sa sincronizez contactele sa imi apara si numele schimbat de la contact!