| trulexul a întrebat:

Salut, am vazut o oferta recent la un amanet din oras, un iphone 8 la 2000 lei si am ramas pe ganduri putin. Eu am acum un p20 lite, s-ar merita sa fac schimbul asta? Ati mai luat telefoane de la amanet, ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

Pretul e bun
daca amanet-ul iti da macar o saptamana in care poti sa te razgandesti, atunci si ala e bun, chiar mai bun decat de pe olx cumparat pe loc sau prin posta/curier, pentru ca ai timp sa il testezi pe toate gaurile

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

ăla are garanție zero. Nu lua!

| Panamax a răspuns:

Poate i-a cazut in WC si a decis sa-l duca la amanet.