| terry123 a întrebat:

Ce părere aveți de black friday? Am un P9 lite 2017 și vreau un note9/ s9 plus, La ce preturi credeți ca ajung? Am văzut un note 9 într-un amanet specific la 2000. Merita sa cumperi și sh?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Black friday e o păcăleală.
Înainte de asta se măresc prețurile iar în perioada "black friday" revin prețurile de dinainte, tocmai pentru a crede lumea că sunt reduceri.

3 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Ce părere aveți de black friday? https://www.youtube.com/watch?v=e9dZQelULDk

| mirceakitsune a răspuns:

Nu știu ce să spun, nu prea s-ar merita de la amanet, pentru că poate fii defect undeva, mai bine strânge bani și ia-ți original din magazin fără să ai vreo grijă că are vreo defecțiune sau ceva.

| 0k8 a răspuns:

Cat timp ai garantie da, si asa telefonul tot in starea aia de il iei de la sh ajunge