| Anonime a întrebat:

Am windows 10 si tot primesc notificari pe laptop ca o sa imi expire licenta windows in curand. Ce pot face? Ce se intampla daca nu o activez?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa cumperi licenta autorizata Microsoft sau daca tot suntem in Romania imi poti trimite un mesaj

| takemyword a răspuns:

Poti sa scapi de problema cautand pe Youtube, sunt unele tutoriale utile. Nu stiu daca e okay sa iti dau link cu asta, dar cu o cautare scurta si clara iti poti rezolva tu problema imediat, spor.

| GabiB12 a răspuns:

Nu se intampla nimic daca nu o activezi, doar vei avea fundalul la desktop negru.
Si nu vei mai avea parte de o anumita protectie impotriva virusilor

| Anonime explică (pentru GabiB12):

Ti s-a intamplat si tie asta? Am vazut pe Youtube niste tutoriale cum sa fentezi sistemul si sa mai prelungesti licenta inca o perioada.