| Zdog a întrebat:

deci am un laptop cu Windows cu licenta si am luat licenta si am pus o pe inca un laptop...se poate intampla ceva cu licenta ( sa fie anulata)?
Vad ca ambele laptopuri au licenta activata...

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Licența e OEM sai Retail?

| Zdog explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu..nu prea ma pricep la treaba asta cu licenta..de asta am pus si intrebarea laughing

| Zdog explică (pentru anonim_4396):

Este aaoem

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zdog):

Cu licența și primul laptop nu se poate întâmpla nimic, cu următoarele nu știu sigur.

| Zdog explică (pentru anonim_4396):

Din cate am vazut al doilea laptop ( cel nou ) si-a schimbat licenta cu una tot originala.mi se pare foarte ciudat.Are cineva idee de ce s-a intamplat asta?

| CodreanuC a răspuns (pentru Zdog):

Poate ai un numar limitat de device-uri pe care il poti instala, nu stiu, zic si eu