| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop a întrebat:

am windows 7 și din greșeala mi-am șters desktop-ul din C:\Users\Nume\Desktop și acum cînd dau refresh sau intru undeva îmi arata o eroare și dau ok iar dupa aceia ma pot duce unde vroiam acum desktopul nu ma e nici în coșul de reciclare, nicaieri urgent am nevoie de un raspuns. plzzzzzz,

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Dai si restart la calculator si daca tot nu iti merge cel mai simplu e sa creezi un user nou, iti muti my documents-ul de pe cel vechi pe cel nou, dar cel mai bine ar fi pe D, E, etc si apoi il stergi pe cel vechi ca sa nu iti apara sa alegi cu ce vrei sa te loghezi

3 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Pai creeaza un folder cu numele Desktop in C:\users\nume\
http://www.tutorialepc.ro

| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop explică (pentru jabiilord):

Nu a mers sad

| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop explică (pentru jabiilord):

Mersi foarte mult, a mers

| jabiilord a răspuns (pentru qazxswedcvfrtgbnhyujmklop):

Dai si restart la calculator si daca tot nu iti merge cel mai simplu e sa creezi un user nou, iti muti my documents-ul de pe cel vechi pe cel nou, dar cel mai bine ar fi pe D, E, etc si apoi il stergi pe cel vechi ca sa nu iti apara sa alegi cu ce vrei sa te loghezi