| alexxx a întrebat:

as avea o intrebarehappy deci cand aveam windows 7 mi-am instalat gta 4 si imi mergea ompik sacadat pe setari maxime, acum am trecut pe xp sp3 miar merge fluent?happy

3 răspunsuri:
| BackAgainToTPU a răspuns:

Pentru ca Placa video nu suporta Windows 7 sau suporta, dar daca mai pui un joc cedeaza.
Poate nu ai ram destul, mie imi merge uneori sacadat la 2 gb
Poate ca ar trebui sa faci o suma intre system requiments for windows 7 si system requiments for gta 4 si apoi sa vezi daca suma aia se incadreaza in ce ai tu.

| JustPlay a răspuns:

Sacadat nu merge din cauza windowsului ci din cauza sistemului care poate nu e asa performant...GTA4 cere destul de multe resurse, incearca sa dai din optiuni toate detaliile la low

| JustPlay a răspuns:

Sacadat nu merge din cauza windowsului ci din cauza sistemului care poate nu e asa performant...GTA4 cere destul de multe resurse, incearca sa dai din optiuni toate detaliile la low