| Dany1996 a întrebat:

Salut! As avea si eu o problema, am instalat mai de mult un cd/dvd burner de la nch si am stricat 2 cd-uri. Apoi am incercat CdBurnerXP.Acum am Nero Burning ROM 11 dar cu care nu pot sa pun cd-uri virtuale(iso, nrg etc.) pe un cd.As dori un cd/dvd burner care sa aiba aceasta functie dar sa fie si de calitate(adica sa nu mai imi strice cd-urile). Nu conteaza ce licenta are.
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Inseamna ca nu stii tu sa lucrezi cu nero, cu toate versiunile de nero poti pune cd-uri virtuale, dar trebuie sa dai burn image to disc, apoi selectezi imaginea care vrei sa o pui si dai start...
nimic mai simplu, mersi pentru funda!

| Sihastrul a răspuns:

Nero-8.2.8.0_europe_lite