| seringa11 a întrebat:

Salut! As dori sa cumpar un abonament de PS Plus de pe Turcia pentru ca preturile sunt mult mai mici acolo. Merge cu VPN? A mai reusit cineva sa faca asta? Daca da, imi puteti spune exact ce trebuie facut?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Te complici degeaba.
Din ce stiu eu ca sa folosesti VPN pe Playstation trebuie sa fie modat (am dreptate?) daca e asa atunci numai poti folosi serviciile PSN (Playstation network)
Ma intreb cum altfel pot instala un VPN pe un sistem de operare care nu e nici windows si nici linux, e un sistem de operare propriu ce are la baza Unixm e vorba despre Orbis in cazul PS4 cat si PS5!

| seringa11 explică (pentru Simpatic):

Nu intenționăm sa-l folosesc pe PS ci pe PC și sa cumpar de acolo abonamentu