| alexblackk a întrebat:

Salut, as dori sa îmi achiziționez un laptop/dextop pentru gaming. Însă câțiva prieteni mi-au recomandat sa îmi iau dextop însă sa îl iau pe piese. Îmi puteți recomanda voi toate piesele necesare pentru pentru un calculator gaming? Trebuie sa spun ca prețul maxim pe care îl pot acorda pentru asta este de 250-300 €. Mulțumesc, funda pentru cel care îmi acorda un răspuns cât de cât ok și de folos

1 răspuns:
| Superior a răspuns:

Te pot ajuta, dar intrebarea e de 2 ani si cred ca deja ti-ai luat. Da funda aicea happy