| Zurelin a întrebat:

Salut,as dori sa-mi achizitionez un harddisk, am gasit si cam ce cautam, dar am vazut niste rewiev-uri legate de versiunea de firmware, si nu prea am inteles ce este cu ea, si ii incurca pe multi. Se instaleaza inca din BIOS?

1 răspuns:
| R0VER a răspuns:

Posteaza eventual pagina cu review-uri, sau macar scrie marca, tipul, ceva
iar cand intrebi ca se instaleaza din bios, la ce te referi? da, orice hdd daca nu-i extern, il vede bios'ul automat, nu necesita sa-l instalezi tu ca utilizator.