| bobo2118 a întrebat:

Salut.As dori sa-mi schimb placa de baza cu una noua.Mi se tot blocheaza PC-ul(Am schimbat placa video, am bagat mai multi RAM-i dar tot asa face.Dar am observat ca daca misc firele de la placa de baza isi revine... poate fi de la slot-ul care intra in placa de baza?)Daca ar fi sa-mi cumpar una noua la ce ar trebui sa ma uit?

Multumesc!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Poate fi si din cauza hard diskului, nu te apuca tu sa bagi componente in el daca nu te pricepi. Du-te cu el la un service!

| bobo2118 explică (pentru Jipa95):

Am fost la service de 3 ori...din punct de vedere software nu s-a gasit nici o problema.Si nici ei nu stiu de la ce e...

| edit28 a răspuns:

Intreaba la service, nu-ti mai baga nasul daca nu sti.