| Madamadll a întrebat:

Aș dori sa minez si eu criptomonede precum Ripple, Litecoin, Ethereum, etc. Se mai pot mina? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| scumbagnascar a răspuns:

Ai nevoie de servere ( vpsuri, dedicate, retele intregi etc.), dai un search pe github la o arhiva de minat de eth sau orice altceva, personal minez xmr.
si cam asta e. vpsuri, dedicate etc. faci rost de ele legal ori ilegal, cumparand fiind legal ceea ce nu recomand absolut deloc fiindca nu merita iar majoritatea firmelor de hosting suspenda la minat.
varianta ilegala fiind portscanning

| Madamadll explică (pentru scumbagnascar):

Ok. Ai auzit de cryptotab, de lctonline. Ce zici de astea?

| Madamadll explică (pentru scumbagnascar):

Așa și ce imi poti sugera sa minez? Adica monede care inca nu au o valoare

| scumbagnascar a răspuns (pentru Madamadll):

Da, mai bine minezi pe supportxmr

| scumbagnascar a răspuns (pentru Madamadll):

Nu stiu ce sa zic fiecare mineaza ce vrea in functie de pooluri eu minez xmr si e foarte bine in ultimu timp de la 1xmr-100$ a ajuns la 180$

| Madamadll explică (pentru scumbagnascar):

Imi poti da discordul tau sau ceva? Imibpoti recomanda un tutorial pe yt sa minez?

| Madamadll explică (pentru Madamadll):

Ma poti ajuta si pe mine sa minez cu supportxmr?

| scumbagnascar a răspuns (pentru Madamadll):

! Bogdy#6666

| Madamadll explică (pentru scumbagnascar):

Accepta

| Madamadll explică (pentru scumbagnascar):

Poti raspunde pe disscord?

| scumbagnascar a răspuns (pentru Madamadll):

Bogdy#4414 da-mi add aici