| Miagy a întrebat:

Salut, as dori sa stiu daca exista un program care sa-mi caute driverele pentru windows 7 sau chiar 8 si apoi sa le downloadez eu in pc. Eu acuma am windows vista, ca asa a venit din fabrica...

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Primul lucru care il face aplicatia e sa caute device-uri care nu sunt instalate, sau care au drivere outdated. face comparatie cu baza lor de date si apoi iti listeaza toate driverele si aplicatiile.
problema e ca aplicatia "trial" te lasa sa descarci doar cateva.
tocmai de asta am cumparat o licenta. am gasit-o pe un site la promotie. 21 euro

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Eu am cumparat Driver Genius e foarte bun. il poti gasi si gratuit daca stii unde sa cauti.

| Miagy explică (pentru Danzell):

Driver Genius nu face decat update-uri? pe mine ma intereseaza sa-mi gasesca driverele pentru windows 7...

| Danzell a răspuns (pentru Miagy):

Primul lucru care il face aplicatia e sa caute device-uri care nu sunt instalate, sau care au drivere outdated. face comparatie cu baza lor de date si apoi iti listeaza toate driverele si aplicatiile.
problema e ca aplicatia "trial" te lasa sa descarci doar cateva.
tocmai de asta am cumparat o licenta. am gasit-o pe un site la promotie. 21 euro

| DascaluViorel a răspuns:

Iti recomand un program GRATUIT se numeste 3D Chip descarca driverele foarte repede si functioneaza perfect eu il folosesc de foarte mult timp.
Succes