| adrianpopovici99 a întrebat:

Salut as dori un antivirus care sa nu imi dea notificari ca sa gasit un virus si sa-si faca treaba fara sa ma intrebe pe mine.

Răspuns Câştigător
| h4mh4m a răspuns:

Iti recfomand http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/security-essentials-download

Microsoft Security Essentials, este unu dintre cele mai bune, si este gratuit.

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Pasi cum sa nu intrebe utilizatorul?
daca ai un fisier infectat ai vrea sa-l stearga singur, automat?
daca fisierul iti este nacesar (un act, un document de exemplu) sau face parte din windows se duce dracului tot.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Eu îţi recomand Microsoft Security Essentials, Avira sau Avast.
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti scana on line de cate ori vrei tu,simplu si gratuit, fara sa mai ai antivirusuri care iti fac probleme sau mai stiu eu ce. Simplu, scrii esetscan on line pe google si atat. scanea za o singura data, apoi cand vrei, repeti figura.

Răspuns utilizator avertizat
| FURRIA a răspuns:

Nod32
Avira
AVG