| floryn05 a întrebat:

as vrea sa imi iau un telefon resigilat de la eMAG credeti ca fac o alegere buna.ati mai cumparat produse resigilate de la eMAG. sunt deteriorate?

3 răspunsuri:
| AndreiAndreiP a răspuns:

Nu stiu

| christianlaroka a răspuns:

De obicei ei le verifica, dar pot aparea si rebuturi printre ele. S-ar putea sa ai noroc si sa nimeresti un telefon bun, dar s-ar putea sa nu ai noroc si sa nimeresti un jaf. Eu zic sa nu te risti. Mai bine unu nou si mai ieftin decat unu resigilat si stricat.

| AdiS a răspuns:

Produsele nu sunt deteriorate foarte tare, ci doar cu unele garieturi minore.
Daca vrei sa il cumperi nou atunci te costa in plus dar ambalajul este mai bun si produsul nu are nici o garietura.