| Myna_Andrey_2000 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi vopsesc placa de baza de la pc si nu stiu cu ce. Am auzit ca daca o vopsesc cu sprey si se incalzeste placa acel sprey se topeste si s-ar putea sa raman fara placa de baza. Daca stiti un sprey sau ceva cu care sa o vopsesc as fi recunoscator. Va multumesc.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vopselele contin oxid de fier. Asta poate duce la defectiuni de functionare sau la arderea placii. N-ai alta treaba de facut?

| flixbuster a răspuns:

Mai bine iti vopsesti ecranul.

| Zaygon a răspuns:

Da vopseste tot calculatorul, il faci tot intr-o culoare. Singur functioneaza bine dupa.

| Crsiti92134 a răspuns:

Vopseste pinii de la procesor si sloturile de la ram

| k4v3spy a răspuns:

Merge s-o vopsești cu vopsea de oua Carmin, merge 100% garantat