| George20123 a întrebat:

Salut, as vrea sa mi decodez ps3-ul si vreau sa stiu daca ar fi o idee buna(daca exista riscuri sau nu)?

Răspuns Câştigător
| Todorandorin a răspuns:

Daca nu vrei sa dai bani pe jocuri si sa te joci numai offline o modezi, daca vrei sa dai bani pe jocuri si sa te joci online nu o modezi. Eu am ps3 și ii mai bine sa te joci pe jocuri cumpărate mai ales pe gta 5 apare tot felul de modificări online daca il modezi nu mai poți tine internetul activ

1 răspuns:
| Todorandorin a răspuns:

Sal modezi?