| iGoxi a întrebat:

Aș vrea să-mi pun în cameră o bandă rgb, să fie din colț în colț. Nu aș vrea să coste nici așa de scump. Îmi puteți recomanda ceva? Mulțumesc ❤️

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dimensiunea "din colț in colț" fiind?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://m.emag.ro/......DJPT19BBM/

| PsyhoChild a răspuns:

Asteapta sa vina craciunul si-ti cumperi instalatie pe furtun, da din aia de care se pune pe casa. Este ieftina, 10 metri sunt aproximativ 50 de lei

| randomgui a răspuns:

Salut, eu am 15 metri in camera cu 2 surse de 12v 5a adica 120 de wati si pe mijloc tot se vede ca nu are destula putere, iti iei de pe aliexpress ce vrei tu, dureaza 2 luni da aia e, prin ianuarie ar trebui sa o ai daca o iei acum