| anonim_4396 a întrebat:

Salut astazi am intrat pe un site iar dupa ce am inchis site-ul mi-a zis antivirusul ca a detectat un virus iar cand am vrut sa vad despre ce este vorba mi s-a facut ecranul alb si mi-a aparut ceva cu politia romana si ca trebuie sa platesc asa iar dupa aia am dat un restart si am intrat repede in task manager si am inchis un program si nu a mai avut nimic dar daca este sa dau iar restart face la fel nu stiu ce sa fac sad helpppp

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Chestia cu politia romana este data de virus, chiar am auzit acum vreo 3-4 saptamani de virusul asta si acum mi-am amintit de el. Zice ca ai comis un stiu ce infractiune si ca trebuie sa platesti o amenda si iti da un cont in care sa bagi banii de amenda. Da' guess what: contul este al alora care o facut virusul. :))
Uita-te aici, poate descoperi cum sa scoti virusul: http://www.bitdefender.ro/......-2681.html

1 răspuns:
| CezaraEM a răspuns:

Ai virusi in calculator!
Cu siguranta!
Am patit si eu asa, si a durat mult sa-i elimin.
Iar faza cu politia romana, nu stiu, asta chiar nu stiu, vorbeste cu prietenii, parintii, vezi si tu...bafta, funda?