| Hahahe a întrebat:

Stiu ca pare ciudat. dar am intrat pe un site cu continut indecent si atunci cand am intrat pe un filmulet, mi s-a deschis alta pagina si mi-a spus ca trebuie sa platesc o amenda de 300 de lei pentru vizualizare de continut indecent. am inchis calculatorul si totul e normal. e posibil sa fie chiar politia romana? sau doar un virus?
Multumesc.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este un virus si chiar asa senu meste Virusul Politia Romana. http://stirileprotv.ro/......virus.html Se zice ca nu mai exista. Daca ti-a fost afectat coputerul vei fi nevoit sa-ti reinstalezi windowsul.

| Hahahe explică (pentru corbulalbrosu):

Dar eu pot folosi calculatorul fara nicio problema happy daca voi intra din nou pe acel site, din nou imi va aparea amenda?

Răspuns utilizator avertizat
| Hahahe explică (pentru Pufoshul):

Multumesc happy