| andrei056 a întrebat:

Salut, astazi incercam sa descarc steam de pe internet dar de fiecare data ma lovesc de mesajul "scanare de virusi nu a reusit", ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mesajul probabil este dat de sistemul antivirus folosit, iar ceea ce doresti sa descarci este suspect.

| andrei056 explică (pentru Bula):

Ce e suspect steamul? laughing))))))))))

| Bula a răspuns (pentru andrei056):

Da, pachetul in care vine. tongue

| floreadan a răspuns:

E posibil sa fie de la antivirus, poti dezactiva eventual anti virusul.

| Gabriel9707 a răspuns:

Daca incerci sa il descarci folosind Chrome poate fi de la el, inceacra cu un al browser.

Ce antivirus ai?