| givemelife a întrebat:

Astazi mi-a aparut o eroare pe desktop, mi se deschideau mai multe ferestre cu o eroare, nu mai imi mergea conexiunea la net si am observat ca au inceput sa imi dispara fisiere de pe desktop...am reusit sa ii dau un back-up restore si a inceput sa imi mearga normal, doar ca atunci cand intu pe partitia D, unde aveam cateva fisiere importante, filme, poze si altele, desi imi arata la properties ca este ocupata cand intru nu imi apare nimic in ea...
As fi recunoscator daca m-ar putea ajuta cineva!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Marian_Silviu_1981 a răspuns:

Posibil virusi...ai antivirus?

| ionutz_4644 a răspuns:

Schimba-ti windows-ul sau vezi din setari daca nu ai fisierele pe invizibil! daca nu te descurci add ym
djcobra94