| Satana_Costin_1997 a întrebat:

Salut astazi miam schimbat coolaru de la procesor cu un deepcol simagini filmate S40 si nu am sters pasta de pe procesor si am pus asa ca pe cooler avea pusa pasta de laeii scuzatima scriu de pe tel si acuma face figuri pc cate o data merge normal dar cand navichez pe internet merge greu cate o data nu merge cand ai dau drumu nu se aud cele doua beepuri si nu imi apare nimica pe monitor lam cam lasat procesoru 10 min fara cooler pe ei eu zic ca e pasta termoconductoare de vina help help cine va ajuta funda

Răspuns Câştigător
| Khero a răspuns:

Ma indoiesc sa fie pasta, doar daca tu nu ai mai adaugat alta, ai lasat-o doar pe aceea. Este posibil sa nu se raceasca corect, de aceea se misca mai greu. Incearca sa scoti iar coolerul nou, sa-l cureti frumos si sa mai pui niste pasta. Daca nu-si revine, du-te cu el la un service.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Doua beep-uri? mergi la service. trebuie sa scoata un singur beep. doua sau mai multe e deja rau. faptul ca nu ai curatat pasta si sa pui alta noua asa cum trebuie, de asemenea e de rau.