| anonim_4396 a întrebat:

Salut,aveti idee de ce muzica se aude doar intr-o singura boxa? e valabil si pentru casti, dau funda!

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Doar intro singura boxa?
Insemna ca e stricata cel mai bine duo la reparat.
Si la casti e simplu iti cumperi unele noi... dar pacat de boxa sad

| Anonymous1995 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Nu prea cred ca e stricata, adica inainte mergea...nu se strica asa, din senin

| K0sti a răspuns:

Daca setarile sunt ok, mufa din placa de baza defecta sau un canal audio dus!

| Anonymous1995 a răspuns (pentru K0sti):

Cum pot sa vad daca e defecta mufa din placa de baza?

| K0sti a răspuns (pentru Anonymous1995):

Proband boxele pe alt calculator, ca sa elimini o necunoscuta, logic.

| Anonymous1995 a răspuns (pentru K0sti):

Bossule,eu n-am alt calculator

| K0sti a răspuns (pentru Anonymous1995):

Te cred, nici eu. Da ai prieteni! happy Deci...

| nurckye a răspuns:

GAY

| Clawd3lw a răspuns:

Poate e data din setari. Intra la control panel la "sound and audio devices" si stabilizeaza de acolo. Inregistreaza'te pe http://www.maildirect.ro/inregistrare/39ff97f5dd6add0b4c0c302c32913ef2 si poti castiga bani simplu, doar citind niste mail-uri sau poti da si click in ele ca e mai bine si faci mai repede.

| DragosFku a răspuns:

Incearca din setari de la control panel, sound and audio devices, poate e dezechilibrat sa se auda doar pe o parte.

| Anonymous1995 a răspuns (pentru DragosFku):

Unde intru sa vad daca e dezechilibrat sau nu?