| ombladon156 a întrebat:

Azi de dimineata mi-i s-a luat curentul si am observat ca nu mai merge net-ul. Am intrebat niste vecini si nici ei nu aveau net... Pe la ora 15 vine o echipa RDS sa umble la cutie apoi vad ca imi merge net-ul dar doar pe PC eu fiind pe router. Un vecin mi-a zis ca si lui i s-a stricat router-ul. Problema la mine este ca beculetul care transmite wireless nu este aprins cand trebuie sa fie si nici nu am wi-fi in casa. Am sunat si la rds si mi-au zis sa stau doar cu cablul de la internet in pc dar mie imi trebuie si wireless. Vreau sa va intreb daca mi-i s-a stricat router-ul sau daca este problema de la ei.?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu s-a stricat routerul. este o problema de la ei.

| serban2003 a răspuns:

Ti s-a stricat si eu am patit si mi-am pus wireless de la UPC