| ombladon156 a întrebat:

Azi nu am avut internet toata ziua ( nici restul blocului) si cand adineauri a revenit. Problema este ca sunt pe router ( cumparat de mine ) si conexiune la internet am pe PC dar wireless nu. si observ ca nici beculetul de la wireless nu este aprins... Este de la mine sau de la ei?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce treaba are wireless-ul cu provideru de net atat timp cat netul pe cablu iti merge?
Wireless-ul e loco! Atat de habarnist esti? Ca si cei care ti-au raspuns pana acum! Pe ce lume traiti fratilor?

| JohannesZu a răspuns:

De la ei, internetul nu merge in parametri normali cel mai posibil de la swich-ul de pe casa scari

| Radu-Andrei_Avieriţei_1992 a răspuns:

E swich-ul de pe casa scarii invechit sau prea solicitat sau ai ip-ul "agatat" cum zic ei, adica blocat, dar daca zici ca e comuna treaba clar de la swich

| Paul_Bogdan_1998 a răspuns:

Salut. fa reset la router :-)