| Gabytzuu001 a întrebat:

Salut baieti! Am si eu o problema la youtube.Cand dau pe fullscreen nu se mai vede, ramane negru ecranul. De la ce o fi?

8 răspunsuri:
| Hasss a răspuns:

Incearca sa instalezi ultima versiune de la Adobe flash player si dupa aia dai un rr la pc si vezi daca merge funda te rog big grin:X

| DaDuSH a răspuns:

Am patit si eu asa... ai incercat sa dai rr la comp?

| claudsadas a răspuns:

Asa am patit si eu cand mi-am instalat sistemul operativ BackTrack pe calculator, folosesti Linux? poate fi sa nu ai instalate driverele.

| Gabytzuu001 explică:

Nu! Am schimbat o tema de pe youtube. dar nu mai stiu cum happy

Răspuns utilizator avertizat
| AlinLuc a răspuns:

Hmm. eu nu am patit asta niciodata. :-s

| madalin11_1337 a răspuns:

Pai depinde si mie mise intamplat la fel
daca intimpul cand e pornit video dau full screen mise intamplat doar 1 secunda se vede negru si mere, incearca sa dai un refresh la site