| Andrei199114 a întrebat:

Salut, cand aprind PC nu se mai aprinde monitorul, ramane beculetul ala galben aprins, de la ce poate fii? Ieri nu am avut problema asta.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inseamna ca nu primeste semnal de la pc, pc tau are ceva cu placa video sau ram

| EnvyU a răspuns:

Ia si scoate cablu vga/dvi si vezi daca iti scrie no signal, daca nu scrie, nu stiu.

| ionut258 a răspuns:

Am patit asa ceva odata pentru ca aveam praf de un deget pe placa videolaughing incearca sa cureti praful din unitate si vezi daca merge

| 7octombrie a răspuns:

Incearca cu alt cablu de alimentare.