| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut,cand aveam placa video veche(ATI RADEON 3450 HD 1GB), fifa 14 se misca foarte bine, dar de cand mi-am luat Placa video Gigabyte Radeon R7 250 OC 1GB DDR5 128-bit,se misca mai prost, stiti de ce?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti update la drivere, placa video si windows si ultimu joculwinking

| Sheldon a răspuns:

Practic Gigabyte Radeon R7 250 OC e mult mai bun decat celalalt...
Actualizeaza-ti driverele de la placa video,
poti sa dai si o defragmentare la hard disk

| xyzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Sheldon):

Tot la fel...dar nu inteleg, in alte jocuri se misca de N ori mai bine decat cealalta placa video, dar in fifa 14 mai prost...

| SorinLebron1981 a răspuns:

Da. Pentru ca nu mai ascultat pe mine sa nu iei radeon ca e foarte proasta laughing ce pana mea va luati radeon sunt cele mai proaste placi video merg ca dracu. Si actualizeazai driverele. ( de aia le si urasc, au probleme cu driverele). Trebuia sa iti iei nVIDIA