| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut,mi-am luat Placa video Gigabyte Radeon R7 250 OC 1GB DDR5 128-bit, se descurca excelent, dar are o singura problema...in fifa 14 se misca prost, inainte aveam o placa video ati radeon hd 3450, si,surprinzator, se misca mai bine ca asta...Am facut update la driveredegeaba.Placa de baza este gigabyte m55s-s3.Va rog ajutor!

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai facut update si la joc? Pe google nu ai gasit nimic util? http://bit.ly/1fU5sIQ

| xyzzzzzzzzzzzzz explică (pentru sltlp):

Am gasit o gramada de chestii pe google, nici una folositoaresadCineva a spus ca s-ar putea sa fie de la placa de baza, dar nu vad ce legatura are. Oricum, in 1-maxim 2 luni imi voi lua o noua placa de baza, cu probabil un i3 sau un amd quad core.

| sltlp a răspuns (pentru xyzzzzzzzzzzzzz):

Dar acum ce cpu ai?

| xyzzzzzzzzzzzzz explică (pentru sltlp):

Amd athlon 64 x2 2,2 ghz.

| sltlp a răspuns (pentru xyzzzzzzzzzzzzz):

De la cpu e problema. Asta trage sistemul in jos,