| g0odJoOb a întrebat:

Salut,cand deschid calculatorul-merge normal-,si intru in mozilla si incerc sa caut ceva,nu imi mai merge calculatorul,imi merge foarte greu,nu mi se incarca,si nu mai am cei face, eu am si laptop pe wireless de la calculator, are vreo legatura?

Răspuns Câştigător
| mogwtz a răspuns:

Incearca sa intri cu google chrome merge mai bine ca mozilla si daca nici asa nu merge trebuie sati refaci windows-ul

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sterge datele de navigare de la Mozilla.Eu l-am dezinstalat si acum merg cu Chrome.Tot din aceleasi cauze.

| mariamarylove a răspuns:

NU
incearca sa instalezi googlr chrome
merge foarte bine
mozilla iti baga multi virusi pe anumite situri
fundita?

| Rioh a răspuns:

Nu are legatura laptopul, s-ar putea sa ocupe prea mult ram mozlla, adica incearca sa stergi tot istoricu, toate aplicatile, toate downloaderurile de pe mozilla si ar trebi sa mearga, daca nu incearca un alt browser.

| geroge a răspuns:

Pai Instaleaza Google Chrome e cel mai bun multi il folosesc sau reinstaleaza mozilla daca nu trebuie sa ai anti virus eu volosesc avast.